Ilmainen toimitus verkkokaupan tilauksilla

Turvalliset ja joustavat maksutavat

10% alennus uutiskirjeen tilaajille

Ostoskori

Yhteystiedot

Liike-showroom

Kasarmikatu 21
00130 Helsinki

09 661 477
info@nomart.fi

Avoinna
ma-pe 10-18
la 11-16

 

Varasto

Hyljeluodontie 2
02270 Espoo

0400 208 543

Avoinna
ma-pe 8-16

 

Laskutusosoite

NOMART Oy
PL 32698, 00063 LASKUNET
Verkkolaskuosoite: 003706409229
Y-tunnus 0640922-9

Henkilöstö

Sami Meriläinen

HALLITUKSEN PJ / TALOUSHALLINTO 040 551 0310
sami.merilainen@nomart.fi

Anna Kärnä

TOIMITUSJOHTAJA 040 721 2362
anna.karna@nomart.fi

Markku Haimi

CORIAN® MYYNTI 0400 409 176
markku.haimi@nomart.fi

Pekka Hietala

CORIAN® MYYNTI
TEKNINEN NEUVONTA
045 7731 4471
pekka.hietala@nomart.fi

Erika Heinonen

CORIAN® MYYNTI
TEKNINEN TUKI
040 706 0215
erika.heinonen@nomart.fi

Tiina Laurén

KALUSTEET, PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ 040 705 1132
tiina.lauren@nomart.fi

Tanja Sakkara

KALUSTEET, PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ 040 410 4370
tanja.sakkara@nomart.fi

Leena Voutilainen

KALUSTEET, PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ 045 7733 1013
leena.voutilainen@nomart.fi

Hans-Christian Tallberg

MYYNTI K21 09 661 477
hans-christian.tallberg@nomart.fi

Ona Vermilä

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ K21 09 661 477
ona.vermila@nomart.fi

Jocke Wikström

VARASTOPÄÄLLIKKÖ 0400 208 543
jocke.wikstrom@nomart.fi

Miten voimme auttaa?

Kiinnotuitko mallistoistamme, haluatko tarjouksen? Tarvitsetko
lisätietoa Corian-sisustusmateriaalista? Tarvitsetko apua
sisustussuunnitteluun? Anna palautetta ja kysy, vastaamme
mielellämme!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.